התחדשות עירונית זה ביתא

חברת מ.ב. ביתא יזמות נדל״ן בע״מ נוסדה לאחר שזיהינו את הצורך להתאים את שיטות העבודה והניהול הנהוגות בפרויקטים יזמיים רגילים (קומבינציה עם בעל קרקע / רכישת בניינים וכו׳) לעולם ההתחדשות העירונית. זיהינו כי בביצוע פרויקטים במסגרת תכניות ההתחדשות העירונית הקשר עם בעלי הדירות, ניהול מתווה הביטחונות בפרויקט ושיטות העבודה המשותפות בין יזם לבין נציגות בעלים צריכות להיות מושרשות בשיטות העבודה של החברה ומותאמות לפרויקטים מהסוג הזה ולכן חברת מ.ב. ביתא יזמות נדל״ן בע״מ עוסקת בפרויקטים במסגרת תכניות ההתחדשות העירונית בלבד בינהם: תמ״א 38/1 (חיזוק ותוספת), תמ״א 38/2 (הריסה ובניה) ופינוי בינוי (מתחמים).

בזל 48 | פרויקט הריסה ובניה

יוזמים ובונים נדל״ן

קצת אחרת

עולם של נדל״ן ובו עושים דברים אחרת. עולם בו מעזים להיות שונים מבלי להתפשר על להיות טובים. עולם שבו מפתחים רעיונות חדשים ויוצרים ביחד עשייה מרתקת. ביחד אתכם: הלקוחות שלנו, הספקים שלנו והשותפים שלנו לאורך הדרך. אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק מהמסע שלנו, כי אתם חלק בלתי נפרד מהעתיד שלנו.

מ.ב. ביתא יזמות נדל״ן בע״מ שמה את הדייר במקום הראשון. נסיון של שנים רבות ופעילות ענפה בתחום הנדל״ן לימדו אותנו שדייר מרוצה הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר שלנו והבטחה לכך שהפרויקט יתוכנן, יבוצע וימסר ללא תקלות ובזמן. עשיה משותפת תוך כדי שמירה על שקיפות מלאה מול הדיירים בביתא יוזמים ובונים נדל״ן יודעים שהפרויקט הוא קודם כל שלכם.

מרכז בעלי מלאכה 42 | תל אביב

איכות נסיון וניהול

קצת אחרת

איכות בלתי מתפשרת, אנחנו  עובדים כבר שנים רבות עם מיטב האדריכלים, המעצבים,   מפקחי הבניה, הקבלנים ועוד ספקים רבים, הקשר שלנו  ישיר לחלוטין  והגישה היא בלתי מתפשרת תוך בקרה ושיתוף  פעולה ארוך טווח  עם כל ספק. כך אנו מבטיחים  איכות ושירות  בכל הפרויקטים  שלנו, ללא תחרות.

 

ניסיון,  מנהלי החברה   ועובדיה כולם מנוסים, חיים ונושמים נדל״ן כבר שנים. צוות החברה יזם, בנה והשביח עשרות פרויקטים בישראל ובעולם ומביא לכל  פרויקט מהוותק והניסיון שלו.

סוקולוב 35, תל אביב | פרויקט הריסה ובניה

ביטחונות ויחס אישי

קצת אחרת

ביטחון פיננסי, הכל מתחיל ונגמר בביטחון שלכם ולכן עבודה עם חברה ותיקה ואיתנה פיננסית מאפשרת ביטחון ויציבות לכל אורך הפרויקט. כחלק מתכנון הפרויקט ובשיתוף הדיירים החברה מעמידה ערבויות ובטחונות ללא פשרות לגיבוי מלא של הדיירים.

 

ליווי ויחס אישי, החל מפגישתנו הראשונה, לאורך כל הפרויקט ועד לסיומו אנחנו נמצאים  בקשר תמידי וישיר. כל פרויקט מלווה ע״י בעלי החברה באופן אישי ופרטני. הבית הוא הנכס היקר ביותר שלכם ולכן רק כך ראוי שיתייחסו אליו ואליכם​

סמטת השוק 3-5 | תל אביב
סמטת השוק 3-5, תל אביב | פרויקט הריסה ובניה

להיות חלק מקבוצה

קצת אחרת

בן אור אוראל | מייסד

עו״ד, מתמחה בניהול צוותים, הפעלה, פיקוח בנייה ורישוי. שירת 8 שנים כמ״פ ביחידה מובחרת, ראש תחום רישוי ובנייה.

מאיר אופק | מייסד

משפטן בעל תואר שני במנהל עסקים, מתמחה בניהול פרויקטים, שירת בפלחה״ן גולני, ראש תחום פיתוח עסקי וקשרי דיירים.